LEVEL PL D60 261188 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 3300 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 17500h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 22,5W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LEVEL |
| Rozmiar rozety | Ø 280 mm |
| Wysokość (cm) | 8,5 |
| Głębokość (cm) | 40 |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Wymiary opakowania (cm) | 44 x 44 x 19 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003