LEVEL PL D40 261164 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 2100 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 17500h |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Tak |
| Kolekcja | LENA |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 740 x H 190 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 110 mm |
| Regulowana wysokość | 44 – 219 |
| Wysokość (cm) | 44 |
| Głębokość (cm) | 74 |
| Szerokość (cm) | 74 |
| Wymiary opakowania (cm) | 84 x 85 x 25 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003