LENA SP3 D64 BIANCO biała 035727 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LED PANEL |
| Rozmiar rozety | 525 x 525 mm |
| Wysokość (cm) | 2,4 |
| Głębokość (cm) | 59,5 |
| Szerokość (cm) | 59,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 62 x 3,5 x 66,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003