LED PANEL Biały kpl. 2 szt 249711 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Sufitowe wpuszczane |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 4150 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 25000h |
| Kąt świecenia | 81° |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LEAVES |
| Rozmiar klosza | Ø 630 x H 600 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 85 – 225 |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Głębokość (cm) | 63 |
| Szerokość (cm) | 63 |
| Wymiary opakowania (cm) | 36 x 65 x 30 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003