LED CLICK AP D20 biały 017518 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 1050 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 20000h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 5,5W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | CLICK |
| Rozmiar rozety | 100 x 75 mm |
| Wysokość (cm) | 10 |
| Głębokość (cm) | 8 |
| Szerokość (cm) | 10 |
| Wymiary opakowania (cm) | 12 x 12 x 13 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003