LAMPA ZEWNĘTRZNA STEP LED GRAPHITE 6907 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Ścienna / Wbudowana |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Grafitowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Strumień świetlny | 120lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 92° |
| Żywotność (h) | 10000h |
| Moc maksymalna | 3W |
| IP | IP44 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Pomieszczenie | Elewacja/Taras |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt otworu | Prostokątny |
| Wymiary otworu (cm) | 5.6/6.2 cm |
| Szerokość (cm) | 6.5 cm |
| Wysokość (cm) | 7 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 8 x 7.5 x 8.2 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003