LAMPA ZEWNĘTRZNA DO WBUDOWANIA IP65 ASSAM 4453 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Ścienna / Wbudowana |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Grafitowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP65 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP65 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Pomieszczenie | Elewacja/Taras |
| Styl | Industrialny |
| Kształt otworu | Prostokątny |
| Wymiary otworu (cm) | 23/9.5 cm |
| Szerokość (cm) | 10 cm |
| Wysokość (cm) | 8.5 cm |
| Długość (cm) | 23.5 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 24 x 10 x 11 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003