LAMPA WPUSZCZANA ZEWNĘTRZNA IP65 INA 4907 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Ścienna / Wbudowana |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Grafitowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP65 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP65 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Pomieszczenie | Elewacja/Taras |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 23.5 cm |
| Wysokość (cm) | 10.5 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 24 x 9.5 x 10.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003