ŁĄCZNIK "T" LEWY CZARNY CTLS POWER T CONNECTOR LEFT 2 BLACK (T-L2) 8237 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Łącznik T czarny lewy |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Miedź |
| Kolor dominujący | Czarny |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 16A, 3,7kVA |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Do systemu Commercial Track Lights |
| Szerokość (cm) | 3.2/10 cm |
| Długość (cm) | 16.6 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 3.2 x 13.5 x 13.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003