ŁĄCZNIK PROSTY BIAŁY (+zasilanie) CTLS POWER STRAIGHT CONNECTOR WHITE 8707 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Łącznik prosty (zasilanie środkowe) |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Miedź |
| Kolor dominujący | Biały |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 16A, 3,7kVA |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Do systemu Commercial Track Lights |
| Szerokość (cm) | 3.2 cm |
| Długość (cm) | 16.6 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 3.5 x 3 x 16.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003