ŁĄCZNIK KĄTOWY WPUSZCZANY PRAWY CZARNY CTLS RECESSED POWER L CONNECTOR, RIGHT (LR) BLACK 8231 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Łącznik kątowy wpuszczany czarny prawy |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Miedź |
| Kolor dominujący | Czarny |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 16A, 3,7kVA |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Do systemu Commercial Track Lights |
| Szerokość (cm) | 5.6 cm |
| Długość (cm) | 11.2 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 3.5 x 11 x 11 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003