Kinkiet reflektorek ścienny podwójny DODO AP2 OTTONE IP20 Mosiądz 327921 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Reflektorek ścienny podwójny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | GX53 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | GX53 max 2 x 15W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | DODO |
| Rozmiar klosza | D 85 x H 90 mm |
| Rozmiar rozety | 215 x 85 mm |
| Wysokość (cm) | 8,5 |
| Głębokość (cm) | 11,5 |
| Szerokość (cm) | 22 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003