Kinkiet lampa ścienna z szklanymi kloszami PERLAGE AP3 AMBRA IP20 Bursztyn 322742 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna z szklanymi kloszami |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Bursztyn |
| Kolor uzupełniający | Mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | G9 max 3 x 15W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | PERLAGE |
| Rozmiar klosza | L 240 x H 160 x P 320 mm |
| Rozmiar rozety | D 100 mm |
| Wysokość (cm) | 16 |
| Głębokość (cm) | 32 |
| Szerokość (cm) | 24 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003