Kinkiet lampa ścienna galeryjka FILO AP D075 OTTONE 3000K IP20 Mosiądz 327792 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna galeryjka |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 1450 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 20000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 13W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | FILO |
| Rozmiar klosza | L 750 x H 15 x P 0 mm |
| Rozmiar rozety | D 55 mm |
| Wysokość (cm) | 11 |
| Głębokość (cm) | 5,5 |
| Szerokość (cm) | 75 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003