Kinkiet lampa ścienna THEO AP D115 NERO 3000K IP20 Czarny 311784 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Poliwęglan |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 1350 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 30000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 20,5W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | THEO |
| Rozmiar rozety | 80 x 40 mm |
| Wysokość (cm) | 12 |
| Głębokość (cm) | 4 |
| Szerokość (cm) | 115 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003