Kinkiet lampa ścienna PERLAGE AP1 AMBRA IP20 Bursztyn 317809 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Bursztyn |
| Kolor uzupełniający | Mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | G9 max 1 x 15W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | PERLAGE |
| Rozmiar rozety | D 90 mm |
| Wysokość (cm) | 13,3 |
| Głębokość (cm) | 10 |
| Szerokość (cm) | 10 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003