Kinkiet Slide 1xLED szczotkowany mosiądz WL0108-BS Yaskr
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Producent | Tak |
| Żarówki w zestawie | 512 lm |
| Ilość lumenow | 8 W LED |
| Moc | 3000K |
| Temperatura barwowa | Nie |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Tak |
| Czujnik ruchu | Slide |
| Średnica | 6 cm |
| Max długość zwisu | Hol, Salon, Sypialnia |
| Pomieszczenia | F |
| Klasa energetyczna | IP 20 |
| IP | Wewnętrzne |
| Zastosowanie | Sieciowe |
| Rodzaj zasilania | 60 miesięcy |
| Gwarancja | Natynkowy |
| Sposób montażu | Yaskr |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003