Kinkiet Sejn 1xGU10 czarny WL0125-BK Yaskr
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP54 |
| Producent | Nie |
| Ilość lumenow | 12W LED |
| Temperatura barwowa | Nie |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Nie |
| Czujnik ruchu | Sejn |
| Regulacja wysokości | 8.6 cm |
| Średnica klosza | 8 cm |
| Długość | 8.6 cm |
| Max długość zwisu | Biuro, Hol, Salon |
| Klasa energetyczna | IP 54 |
| IP | Wewnętrzne, Zewnętrzne |
| Zastosowanie | Sieciowe |
| Rodzaj zasilania | 60 miesięcy |
| Gwarancja | Natynkowy |
| Sposób montażu | Yaskr |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003