Kinkiet SILL WALL IP54 3000K BK AZ5845 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Kinkiet – lampa elewacyjna |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Przezroczysty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Wysokość produktu [cm] | 12 |
| Szerokość produktu [cm] | 12 |
| Długość produktu [cm] | 9 |
| Lumeny | 501Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 9W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003