Kinkiet Ringa L 1xLED biały WL0116-L-WH Yaskr
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Żarówki w zestawie | 3780 lm |
| Ilość lumenow | 45 W LED |
| Moc | 3000K, 3500K, 4000K |
| Temperatura barwowa | Nie |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Czujnik ruchu | Ringa |
| Regulacja wysokości | 90 cm |
| Długość | 15 cm |
| Max długość zwisu | Biuro, Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Pomieszczenia | G |
| Klasa energetyczna | IP 44 |
| IP | Wewnętrzne |
| Zastosowanie | Sieciowe |
| Rodzaj zasilania | 60 miesięcy |
| Gwarancja | Natynkowy |
| Sposób montażu | Yaskr |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003