Kinkiet Mirror czarny LED CCT Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc źródła światła | 47W |
| Kolekcja | Mirror |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, klasyczny |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, biuro/gabinet, jadalnia |
| Pilot w zestawie | Nie |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Strumień świetlny | 5230LM - 5580LM - 5300LM |
| Barwa światła | CCT 3000, 4000, 6000 (regulowana) |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Szerokość produktu (cm) | 90 |
| Głębokość produktu (cm) | 15 |
| Średnica oprawy (cm) | 90 cm |
| Klasa energetyczna | F |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi, kołki rozporowe, lampa |
| Wymiary opakowania | 95 x 95 x 8 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003