Kinkiet Middlefield - 2 źródła światła HK-MIDDLEFIELD2 Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Lite drewno |
| Kolor dominujący | Rdzawe żelazo |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Middlefield |
| Głębokość | 89 mm |
| Szerokość | 254 mm |
| Wysokość oprawy | 419 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 18 x 41 x 34 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003