Kinkiet Malika 2xE27 czarny WL0123-2 Yaskr
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Producent | Nie |
| Ilość lumenow | 12 W LED |
| Temperatura barwowa | Nie |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Nie |
| Czujnik ruchu | Malika |
| Średnica | 8 cm |
| Średnica klosza | 10 cm |
| Max długość zwisu | Biuro, Jadalnia, Kuchnia, Salon |
| Klasa energetyczna | IP20 |
| IP | Wewnętrzne |
| Zastosowanie | Sieciowe |
| Rodzaj zasilania | 60 miesięcy |
| Gwarancja | Natynkowy |
| Sposób montażu | Yaskr |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003