Kinkiet LUCA biały LED IP54 SL.0544 Sollux Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP54 |
| Barwa światła | 3000K (barwa ciepła) |
| Żarówka w komplecie | Tak |
| Moc maksymalna (W) | 6W |
| Funkcjonalność | Regulacja strumienia światła |
| Kształt | Kwadrat |
| Wymiary (D x Sz x W) cm | 10 x 10 x 10 |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa IP | IP54 |
| Zasilanie | ~220-230V |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Łazienka |
| Producent | Sollux Lighting |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 11 x 11 x 11 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003