Kinkiet Isla średni 4000K 1xLED czarny IP44 GS-LWB-12W BK Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc źródła światła | 12W |
| Kolekcja | Isla |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, klasyczny, industrialny |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Strumień świetlny | 840LM |
| Barwa światła | 4000K |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Szerokość produktu (cm) | 41 |
| Głębokość produktu (cm) | 24 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi, kołki rozporowe, kinkiet |
| Wymiary opakowania | 7 x 43 x 15 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003