Kinkiet Hollis - 1 źródło światła - Stary mosiądz HK-HOLLIS1-C-HB-BATH Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło z bąbelkami powietrza |
| Kolor dominujący | Stary mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP44 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Hollis |
| Głębokość | 190 mm |
| Szerokość | 156 mm |
| Wysokość oprawy | 403 mm |
| Średnica | 156 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa IP | IP44 |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne / Łazienka |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 59,7 x 22,9 x 22,2 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003