Kinkiet Flexia 1xLED IP 44 czarny WL0121-L-BK Yaskr
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Żarówki w zestawie | 2778 lm |
| Ilość lumenow | 30W LED |
| Moc | 3500K |
| Temperatura barwowa | Nie |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Czujnik ruchu | Flexia |
| Średnica klosza | 90 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Długość | 10 cm |
| Max długość zwisu | Łazienka |
| Pomieszczenia | F |
| Klasa energetyczna | IP 44 |
| IP | Wewnętrzne |
| Zastosowanie | Sieciowe |
| Rodzaj zasilania | 60 miesięcy |
| Gwarancja | Natynkowy |
| Sposób montażu | Yaskr |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003