Kinkiet Finsbury Park - 1 źródło światła - Polerowany nikiel FP1-POL-NICKEL Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Mosiądz |
| Materiał dodatkowy | Stal, Szkło kryształowe K9 |
| Kolor dominujący | Polerowany nikiel |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Finsbury Park |
| Głębokość | 170 mm |
| Szerokość | 120 mm |
| Wysokość oprawy | 205 mm |
| Średnica | 120 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 22 x 25 x 17 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003