Kinkiet Falmouth - 2 źródła światła - Francuskieoto BATH-FALMOUTH-FG Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Mosiądz, Polycotton |
| Kolor dominujący | Francuskie złoto |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP44 |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Rodzina | Falmouth |
| Głębokość | 164 mm |
| Szerokość | 220 mm |
| Wysokość oprawy | 424 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa IP | IP44 |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Nie |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Czas pracy (h) | 25000 |
| Maksymalna moc | 3 W LED |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | Żarówka: 300 lm, Wbudowany LED: 70 lm |
| Materiał abażura/klosza | Polycotton |
| Kolor abażura | Biały |
| Zastosowanie | Wewnętrzne / Łazienka |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 25 x 34,5 x 37,5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003