Kinkiet FLORENCE WALL GO AZ6188 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Kryształ |
| Kolor dominujący | Złoty połysk |
| Kolor uzupełniający | Przezroczysty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 11 |
| Szerokość produktu [cm] | 40,5 |
| Długość produktu [cm] | 15,5 |
| Lumeny | 800Lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 10W |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003