Kinkiet Elgidia 1xLED IP 44 chrom WL0122-S-CR Yaskr
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Żarówki w zestawie | 1117 lm |
| Ilość lumenow | 12W LED |
| Moc | 3500K |
| Temperatura barwowa | Nie |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Czujnik ruchu | Elgidia |
| Średnica klosza | 41.5 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Długość | 5 cm |
| Max długość zwisu | Łazienka |
| Pomieszczenia | F |
| Klasa energetyczna | IP 44 |
| IP | Wewnętrzne |
| Zastosowanie | Sieciowe |
| Rodzaj zasilania | 60 miesięcy |
| Gwarancja | Natynkowy |
| Sposób montażu | Yaskr |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003