Kinkiet Douille - 1 źródło światła - Postarzany mosiądz DOUILLE1-AB Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Mosiądz |
| Materiał dodatkowy | Szkło żebrowane |
| Kolor dominujący | Postarzany mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Douille |
| Długość łańcucha/przewodu | Przewód: 1000 mm |
| Głębokość | 197 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość oprawy | 324 mm - 1224 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 22 x 15 x 37 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003