Kinkiet Cyntia 1xLED złoty WL0115 Yaskr
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Marmur |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Żarówki w zestawie | 260 lm |
| Ilość lumenow | 8W LED |
| Moc | 3000K |
| Temperatura barwowa | Nie |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Czujnik ruchu | Cyntia |
| Regulacja wysokości | 26 cm |
| Średnica klosza | 26 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Długość | 12.5 cm |
| Max długość zwisu | Biuro, Hol, Kuchnia, Przedpokój, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Pomieszczenia | G |
| Klasa energetyczna | IP 20 |
| IP | Wewnętrzne |
| Zastosowanie | Sieciowe |
| Rodzaj zasilania | 60 miesięcy |
| Gwarancja | Natynkowy |
| Sposób montażu | Yaskr |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003