Kinkiet Corona - 1 źródło światła - Stary brąz / Stary mosiądz DL-CORONA1-BAB Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło matowe |
| Kolor dominujący | Stary brąz |
| Kolor uzupełniający | Stary mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Corona |
| Głębokość | 105 mm |
| Szerokość | 210 mm |
| Wysokość oprawy | 232 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 28 x 18 x 29,5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003