Kinkiet Cassie - 1 źródło światła CASSIE1 Elstead Lighting - Retiring
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Polerowany nikiel |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Cassie |
| Głębokość | 209 mm |
| Szerokość | 127 mm |
| Wysokość oprawy | 303 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 29 x 25 x 22 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003