Kinkiet Brianna - 2 źródła światła - Oksydowany mosiądz FE-BRIANNA2-BB Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Len |
| Kolor dominujący | Oksydowany mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Brianna |
| Głębokość | 165 mm |
| Szerokość | 289 mm |
| Wysokość oprawy | 359 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 28 x 38 x 23 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003