Kinkiet Bolti 1xG9 złoty WL0113 Yaskr
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Producent | Nie |
| Ilość lumenow | 10 W LED |
| Temperatura barwowa | Nie |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Nie |
| Czujnik ruchu | Bolti |
| Kolekcja | Nie |
| Średnica | 12 cm |
| Średnica klosza | 25 cm |
| Długość | 15 cm |
| Max długość zwisu | Biuro, Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Klasa energetyczna | IP 20 |
| IP | Wewnętrzne |
| Zastosowanie | Sieciowe |
| Rodzaj zasilania | 60 miesięcy |
| Gwarancja | Natynkowy |
| Sposób montażu | Yaskr |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003