Kinkiet BASENTO 115 CCT SWITCH WH AZ5892 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 6 |
| Szerokość produktu [cm] | 115 |
| Długość produktu [cm] | 4,6 |
| Lumeny | 3200Lm |
| Barwa światła | 3000K / 4000K |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 40W |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003