Kinkiet Armand - 2 źródła światła - Postarzany mosiądz / Czerń DL-ARMAND2-AB Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło przezroczyste |
| Kolor dominujący | Postarzany mosiądz |
| Kolor uzupełniający | Czerń |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Armand |
| Głębokość | 224 mm |
| Szerokość | 345 mm |
| Wysokość oprawy | 309 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 38 x 38 x 26 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003