Kinkiet Aqua 66,5 cm biały IP44 LED CCT Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc źródła światła | 20W |
| Kolekcja | Aqua |
| Styl aranżacji | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Pilot w zestawie | Nie |
| Strumień świetlny | 2104lm |
| Barwa światła | CCT 3000K/4000K/6000K |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Szerokość produktu (cm) | 66,5 |
| Głębokość produktu (cm) | 4 |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Głębokość | 2,2 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003