Kinkiet Ambiente chrom LED CCT LP-1510/1W CH Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Akryl |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc źródła światła | 18W |
| Kolekcja | Ambiente |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, nowojorski, hotelowy |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, przedpokój, gabinet, jadalnia |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Barwa światła | CCT 3000K/4000K/6000K (regulowana) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość produktu (cm) | 6 |
| Klasa energetyczna | E |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Głębokość | 29 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003