Kinkiet Aleeka - 1 źródło światła KL-ALEEKA1 Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło opalowe |
| Kolor dominujący | Pewter |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Rodzina | Aleeka |
| Głębokość | 203 mm |
| Szerokość | 152 mm |
| Wysokość oprawy | 127 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Czas pracy (h) | 25000 |
| Maksymalna moc | 3 W LED |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 300 lm |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 23 x 23 x 35 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003