Kerez IP54 DG-150C/WK-WW/70 Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Lampa wpuszczana |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Kolekcja | Kerez IP54 |
| Kolor klosza | Biały |
| Lumeny | 3500 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 230V |
| Moc | 34W |
| IP | IP44 |
| Średnica (cm) | 16,5 |
| Wysokość (cm) | 13,2 |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003