KYOTO WHITE 7W 18134 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Spot |
| Rodzaj | Ruchomy reflektorek |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Plastik |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | KYOTO |
| Moc | max 7W LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| Strumień świetlny | 417 lm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Kolor klosza | Biały |
| Materiał klosza | Aluminium, tworzywo |
| Szerokość (cm) | 6.3 |
| Wysokość (cm) | 7.8 |
| Długość (cm) | 6.3 |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | 2 |
| Klasa energetyczna | G |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 7 x 7 x 9 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003