KONSE SP6 złota 156026 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | KONSE |
| Rozmiar klosza | Ø 400 x H 480 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 115 mm |
| Regulowana wysokość | 73 – 170 |
| Wysokość (cm) | 73 |
| Głębokość (cm) | 40 |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Wymiary opakowania (cm) | 50 x 47 x 50 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003