KONSE SP1 złota 155968 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 50W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | KONIG |
| Rozmiar klosza | L 280 x H 145 x P 165 mm |
| Rozmiar rozety | 280 x 280 mm |
| Regulowana wysokość | 12,5 – 16,5 |
| Wysokość (cm) | 12,5 |
| Głębokość (cm) | 28 |
| Szerokość (cm) | 28 |
| Wymiary opakowania (cm) | 47 x 29,5 x 14 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003