KOMODO Czarny 291796 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 250 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 20000h |
| Kąt świecenia | 25° |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 4,5W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | KOMODO |
| Rozmiar rozety | 190 x 50 mm |
| Regulowana wysokość | 7,5 – 10,5 |
| Wysokość (cm) | 7,5 |
| Głębokość (cm) | 13 |
| Szerokość (cm) | 19 |
| Wymiary opakowania (cm) | 15,5 x 15,5 x 25 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003