KING SP12 ORO złota 088020 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształ |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 12 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | KING |
| Rozmiar klosza | Ø 650 x H 180 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 220 mm |
| Regulowana wysokość | 43 – 120 |
| Wysokość (cm) | 43 |
| Głębokość (cm) | 65 |
| Szerokość (cm) | 65 |
| Wymiary opakowania (cm) | 73 x 74 x 27,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003