KING PL5 chrom 075419 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształ |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | KING |
| Rozmiar rozety | Ø 180 mm |
| Wysokość (cm) | 16 |
| Głębokość (cm) | 25,5 |
| Szerokość (cm) | 25,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 33 x 33 x 22 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003