KEPLER AP3 czarny 187006 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP55 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 6W |
| IP | 55 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | KEOPE |
| Rozmiar rozety | 160 x 85 mm |
| Wysokość (cm) | 7,5 |
| Głębokość (cm) | 16,5 |
| Szerokość (cm) | 9 |
| Wymiary opakowania (cm) | 20 x 14,5 x 11,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003